Інформація
про КЗ "Гусинополянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  Зміївського району Харківської області"

Рік заснування

1965

Директор школи

Павленко Наталія Михайлівна, освіта вища, за фахом вчитель української  мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2008 року.

Контингент учнів

У школі навчається 85 учнів, з них учнів 1- 4 класів – 49 чол., 5-9 класів –36 учнів.  Випускників 9 класів -  6 учні.

Мова навчання

Українська/російська/ двома мовами.

Профільне навчання

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 14 педагогів, з них  14 чол. мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 8 чол., І кваліфікаційну категорію – 3 чол., ІІ кваліфікаційну категорію –1 чол, категорію „спеціаліст” – 2 чол.Один вчитель початкових класів пройшов сертифікацію

Забезпечення харчуванням

Буфетним харчуванням на 100% (49 учень) забезпечено учнів початкових класів . За рахунок батьківської плати харчується 36 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення якості освіти шляхом формування дидактичної компетентності учителя в умовавх профільного навчання ».

Гурткова робота

В школі працює  2  гуртки: «Папірус», «М’яка іграшка». Працюють секції  музичної школи.

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу  13 вчителів. Підвіз здійснюється залізничним транспортом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 9 навчальних класів , кімната для прийому їжі на 20 посадочних місць, зал для занять фізкультурою, спортивне обладнання.

Бібліотечний фонд налічує – 4599 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін.

Учні школи беруть активну участь у районних заходах: фестивалі дружин юних пожежних, спартакіадах  „Спорт протягом життя”, „Юний рятувальник”, районному туристичному зльоті.